Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu firmy Dendromarket Marta Mrázová – okrasné zahradnictví Kůští se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. 

Objednávky na veškeré zboží jsou přijímány písemně, e-mailem nebo telefonicky.

Provozovatel

Provozovatelem internetového obchodu je Marta Mrázová Rolní 311, 322 00 Plzeň

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami dodavatele. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.

Objednávat zboží lze rovněž e-mailem: dendromarket@volny.cz

Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží.

Cena zboží

V maloobchodním prodeji je cena uváděna včetně DPH 15% u rostlinného materiálu a včetně DPH 21% u ostatního zboží.

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany nakupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo dosud expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má dodavatel nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Vyřízení objednávky, způsob dopravy a platby

Vyřízení objednávky

Po potvrzení objednávky Vám bude zaslána kopie na e-mail, pokud ho uvedete anebo budete kontaktováni na zadaném tel.čísle. Budete-li chtít objednávku změnit, kontaktujte nás. Pokud nebude zboží odesláno, rádi Vám vyhovíme.

email pro objednávky: dendromarket@volny.cz

telefon: 728 322 083

Objednávky přijaté prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné. Zasláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními a dodacími podmínkami a že s nimi souhlasí.

Způsob platby

Hotově

Osobní odběr zboží se uskuteční na adrese: Okrasné zahradnictví Kůští, Kůští 9, 330 33 Město Touškov

Dobírkou

Zásilka je odeslána na adresu příjemce, který cenu zásilky uhradí při převzetí. Konečná cena je výsledkem součtu ceny rostlin, balného a poštovného podle tarifů České pošty. Balné činí podle velikosti a váhy rostlin Kč 60,- až Kč 130,- za balík.

Bankovním převodem

Po obdržení objednávky, jsou potřebné údaje pro platbu zaslány příjemci. Po připsání fakturované částky na účet obchodu Dendromarket Marta Mrázová – okrasné zahradnictví Kůští bude zboží odesláno.

Dodání zboží

Zboží je standardně expedováno do 5 pracovních dnů. U méně běžného nebo problematického zboží však tato lhůta nemůže být zaručena. Odběratel bude včas upozorněn na delší dobu dodání s upřesněním přesného data.

Pokud si vyberete zboží, které je velkoobjemové nebo těžké, je možné domluvit individuální dopravu dopravním prostředkem dodavatele.

Sazba za 1 km je Kč 17,-.

Záruka a reklamace

Záruční doba na rostlinný materiál je podle § 21 zák. 219/2003 Sb. 3 týdny. Záruka 24 měsíců se poskytuje u rostlinného materiálu na pravost odrůdy.

Reklamace na dodané zboží se přijímá písemně na adrese: Marta Mrázová, Rolní 311, 322 00 Plzeň.

Prodejce je povinen ze zákona se k reklamaci vyjádřit do 30 dnů.

Reklamace se nevztahuje na poškození zboží samotným zákazníkem jak z nedbalosti, tak nedodržením návodu a doporučení. Dále se reklamace nevztahuje na zboží poškozené a zničené přírodními živly.

Odstoupení od kupní smlouvy – vrácení zboží

Zboží nelze vracet podle odstavce níže v případě, že si zákazník převzal zboží osobně v obchodě.

Zboží nelze vracet v případě, že kupujícím je firma (podnikatel, právnická osoba), neboť kupní smlouva se řídí podle Obch. zák.

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

Ochrana osobních dat

Vaše osobní data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Data budou využita pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem.

Kontakt

Okrasné zahradnictví Kůští
Kůští 9, 330 33 Město Touškov
e-mail: dendromarket@volny.cz
Marta Mrázová tel. 728 322 083